Kamionacz Poduchowny 4, 98-290 Warta

parafiakamionacz@gmail.com

+48 539 614 584

10 czerwca 2023

X Niedziela Zwykła - 11 czerwca 2023 r.

 1. Pojutrze, 13 czerwca, po Mszy Świętej o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie – serdecznie zapraszam.
 2. Msza Św. Oktawalna z procesją Eucharystyczną w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 17.00 a we wtorek o godz. 18.00. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała
  i poświecenie wianków.
 3. W najbliższy piątek, 16 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W sobotę, 17 czerwca, w liturgii będziemy czcić Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
 5. Jeszcze raz dziękuję mieszkańcom Nobeli, Kamionaczyka i Wojciechowa za przygotowanie na Uroczystość Bożego Ciała 4 ołtarzy i dodatkowy wystrój świątyni
  w kwiaty. Serdeczne podziękowanie p. Radosławowi Michalakowi za udostępnienie nagłośnienia na czas procesji. Dziękuję również asyście, druhom strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, dziewczynom i paniom niosącym feretrony, panom niosącym chorągwie, dzieciom I-Komunijnym i Rocznicowym, pocztom sztandarowym, bractwu świecowemu, ministrantom i ministrantkom. N
  iech Jezus Eucharystyczny Wam wynagrodzi za wasze zaangażowanie.
 6. Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszam do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych codziennie po ostatniej Mszy Św.
 7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca i taca gospodarcza. Serdeczne dziękuję za wszystkie składane ofiary.
 8. Serdecznie dziękuję mieszkańcom: Kamionacz cz. I za posprzątanie świątyni. Bóg zapłać za złożoną na potrzeby Kościoła. O posprzątanie na kolejną niedzielę poproszę mieszkańców: Kamionacz cz. II.
 9. Parafia zakupiła nową czerwoną kapę jako prezent od dzieci pierwszokomunijnych
  i zielony ornat jako prezent od sołectw: Kamionacz, Sucha i Grądy. Za pozostałe pieniądze od anonimowej rodziny z Kamionacza i pozostałych Sołectw kupię pamiątkę podczas pielgrzymki do Częstochowy 19 czerwca br. Bóg zapłać za Waszą hojność.
 10. W gablocie umieszczono wydruk potwierdzenia przelewu na konto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci od dzieci pierwszokomunijnych dla dzieci z krajów misyjnych.
 11. Przy ambonie są przygotowane do odbioru egzemplarze tygodnika „Idziemy – Ład Boży”.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.

 

Kontakt

Kamionacz Poduchowny 4

98-290 Warta

tel. +48 539 614 584

parafiakamionacz@gmail.com

Nr konta parafii

Bank Spółdzielczy w Warcie

17 92700006 0000 2378 2000 0101

Parafia w mediach społecznościowych